UX tyrimais ir analize paremti web
sprendimai, kurie padeda verslui augti.

Hubspot paslaugos ir Hubspot COS programavimas

Esame sertifikuoti HubSpot partneriai ir specialistai. Mūsų dukterinė įmonė Clickverta – vienintelis oficialus HubSpot partneris Lietuvoje ir Baltijos šalyse. HubSpot tai daugiau nei klientų valdymo sistema, tai visa Jūsų skaitmeninė rinkodaros ir pardavimų sistema po vienu stogu. Tai galingi įrankiai ir duomenų analizė bei pateikimas, kuris perkelia Jūsų marketingą į kitą lygmenį. Hubspot – įrankių rinkinys, kuris turi tris pagrindines dalis: Hubspot Marketing (rinkodaros įrankiai), Hubspot CRM (Klientų valdymo sistema) ir HubSpot Sales (Pardavimų įgalinimo įrankiai).

Akcentuojant Hubspot marketing privalumus pagrindiniai būtų tokie:

  1. Viskas paremta Inbound Marketing metodologijos principais. Tai naujausi principai, kurie paremti pagalba ir vertės suteikimu savo klientui, o ne „įkyriais“„brukalais“ ir pardavėjų skambučiais.
  2. Tai įrankis, apimantis viską ko reikia rinkodaros strategijos įgyvendinimui. Pradedant duomenų bazės rūšiavimu pagal Jūsų idealius klientus (Buyers personas), baigiant socialinių tinklų turinio strategijos automatizavimu.
  3. Stipri duomenų analizės sistema. Kur vienoje vietoje matote savo pagrindinius KPI (Key Performance Indicator). Mėnesio gale pateikti viso marketingo ataskaitą ir statistiką, užtenka vos keletos minučių.
  4. Testavimo įrankiai, kurie įgalina lengvai atlikti testus, neįtraukiant į tai programuotojų. Kelti konversijas naudojant HubSpot įrankius yra nepalyginamai lengviau.

Sužinokite kaip tai gali padėti Jūsų verslui

Prašome kuo išsamiau užpildyti žemiau esančią kontaktinę formą ir per 48 valandas mes su Jumis susisieksime.

Vata Studio

Savo žiniomis ir patirtimi padedame verslui augti. Kuriame sprendimus kurie padeda mūsų klientams gauti daugiau klientų.info@vatastudio.lt
Vilniaus g. 35, Vilnius