UX tyrimais ir analize paremti web
sprendimai, kurie padeda verslui augti.

Paslaugos

Vata Studio supranta apie marketingą ir verslą. Esame tikri, kad mūsų žinios suteiks Jūsų verslui reikalingą pagalbą, kad greičiau pasiektumėte savo tikslus. Ir pažadame, kad rekomenduosime tik tai į ką Jums apsimoka investuoti.

01. Rinkodaros (Marketingo) strategija

Tai planas – Jūsų verslo tikslų įgyvendinimo žemėlapis.

Labai dažnai nusprendus atsinaujinti interneto svetainę, koncentruojamasi į tokius dalykus, kaip dizainas, konkurentų web sprendimai ar web elementai. Tačiau neišgryninama svarbiausia – Jūsų verslo tikslai ir tai kaip vienoks ar kitoks sprendimas padės juos įgyvendinti. Taip pat labai svarbu pamatuoti pagrindinius KPI (Key performance Indicators) tam, kad žinotumėte ar judate teisinga linkme, o gal tik įsigijote brangią, gražiai atrodančią vizitinę(?). Mes padedame svetainę paversti geriausiu Jūsų darbuotoju ir Jūsų investicijas į skaitmeninį marketingą paversti išmatuojamomis bei nešančiomis rezultatus.

Daugiau

02. Marketingo automatizavimas ir kontaktų rinkimas

Tai yra naujų galimybių ir įrankių „įdarbinimas“ siekiant pagreitinti Jūsų rinkodaros veiklą.

Ką tai reiškia?

Sutaupysite laiko, resursų bei pakelsite efektyvumą optimizuodami įvairias smulkias bei pasikartojančias užduotis tam, kad galėtumėte koncentruotis į kur kas svarbesnius dalykus. Rezultatas – Jūsų apyvarta kils (statistiškai apie +10%), o rinkodaros efektyvumas padidės iki 70% (duomenys iš emailmonday.com).

Kam rinkti kontaktus? Tam kad turėtumėte aiškią tikslinę auditoriją, kuri domisi Jūsų prekėmis ir paslaugomis, o tinkamai pasiruošus, galėtumėte juos edukuoti ir privesti iki norimo veiksmo atlikimo (pvz. produkto pirkimo).

Daugiau

03. Web dizaino kūrimas

Dažna klaida kurią daro įmonių savininkai turintys mažai patirties su interneto projektais yra nuomonė, jog svetainė yra skirta jam pačiam tarsi patraukli vizitinė kortelė. Iš tiesų, tinkamai paruošta interneto svetainė gali tapti aukštus rezultatus pasiekti padedančiu marketingo įrankiu. Todėl jos dizainas turi būti orientuotas į konkretų tikslą, kuriamas vartotojams ir tobulinamas atsižvelgiant į surinktus vartotojų elgsenos duomenis.

Daugiau

04. Interneto svetainių programavimas

Dažnai su web programuotojais yra sunku susikalbėti, o ypač jei jie į viską žiūri per siaurą techninę prizmę. Kiekvienas turi savo mėgstamiausias praktikas bei įrankius, ir kiekvienas užtikrintai mano jog yra geriausi. Tačiau klientui yra svarbiausia rezultatas, todėl kad ir kokius įrankius ar būdus programuotojas pasirinktų savo darbo atlikimui, labai svarbu kad klientui būtų kuo patogiau ir lengviau perimti ir naudotis jo sukurtu techniškai tvarkingu produktu, nesijaustų pririštas ar be galimybės nutraukti bendradarbiavimą.

Daugiau

05. Hubspot paslaugos ir Hubspot COS programavimas

Esame sertifikuoti HubSpot partneriai ir specialistai. Mūsų dukterinė įmonė Clickverta – vienintelis oficialus HubSpot partneris Lietuvoje ir Baltijos šalyse. HubSpot tai daugiau nei klientų valdymo sistema, tai visa Jūsų skaitmeninė rinkodaros ir pardavimų sistema po vienu stogu. Tai galingi įrankiai ir duomenų analizė bei pateikimas, kuris perkelia Jūsų marketingą į kitą lygmenį. Hubspot – įrankių rinkinys kuris turi tris pagrindines dalis: Hubspot Marketing (rinkodaros įrankiai), Hubspot CRM (Klientų valdymo sistema) ir HubSpot Sales (Pardavimų įgalinimo įrankiai).

Daugiau

06. Facebook panaudojimas tikslinei auditorijai pasiekti

Facebook platforma – itin efektyvus būdas greitai pasiekti ir konvertuoti tikslinę auditoriją, pakelti kompanijos ženklo žinomumą ar tiesiogiai bendrauti su vartotojais. Problema yra ta, jog absoliučiai didžioji dalis verslų tiesiog aklai perka reklamą arba „boostin’a“ savo įrašus tikėdamiesi konversijų.

Daugiau

Nemokama
30 min. konsultacija

Registruotis

Vata Studio

Savo žiniomis ir patirtimi padedame verslui augti. Kuriame sprendimus kurie padeda mūsų klientams gauti daugiau klientų.info@vatastudio.lt
Vilniaus g. 35, Vilnius