UX tyrimais ir analize paremti web
sprendimai, kurie padeda verslui augti.

Web dizaino kūrimas

Dažna klaida kurią daro įmonių savininkai turintys mažai patirties su interneto projektais yra nuomonė, jog svetainė yra skirta jam pačiam tarsi patraukli vizitinė kortelė. Iš tiesų, tinkamai paruošta interneto svetainė gali tapti aukštus rezultatus pasiekti padedančiu marketingo įrankiu. Todėl jos dizainas turi būti orientuotas į konkretų tikslą, kuriamas vartotojams ir tobulinamas atsižvelgiant į surinktus vartotojų elgsenos duomenis.

Žiūrint į web įmonių ar pavienių specialistų (freelancerių) pasiūlą turbūt kyla klausimas: Kaip rasti tinkamiausią variantą? Iš pirmo žvilgsnio dauguma atrodo ganėtinai tinkami: turintys kelerių ar keliolikos metų patirtį, vizualiai patraukliai atrodantį portfolio su vienu kitu žinomesniu klientu, o ir bendrą kalbą nesunkiai pavyksta rasti. Lengvo pasirinkimo deja tikrai nėra, tačiau yra vienas svarbus aspektas į kurį reikėtų atkreipti dėmesį: ar web dizaino specialistai turi žinių ir patirties rinkodaros srityje.

Kodėl tai turėtų būti svarbu? Nes, jeigu šių žinių stinga:

  1. Dizainas bus paremtas „trendais“, o ne sprendimais, kurie atitinka tikslinio vartotojo poreikius ir yra pagrįsti duomenimis;
  2. Kilus neaiškumams rinksis „gražiau“, o ne „naudingiau“ jūsų verslui;
  3. Nesugebės duoti tinkamų patarimų orientuotų į konversijų (angl. conversions) didinimą;
  4. Jiems nerūpės ar jūsų verslui atnešė naudos, kadangi jie orientuosis į svetainę kaip produktą, o ne įrankį kuo aukštesniems rezultatams siekti.

Sužinokite kaip galima patobulinti Jūsų tinklapį

Prašome kuo išsamiau užpildyti žemiau esančią kontaktinę formą ir per 48 valandas mes su Jumis susisieksime.

Vata Studio

Savo žiniomis ir patirtimi padedame verslui augti. Kuriame sprendimus kurie padeda mūsų klientams gauti daugiau klientų.info@vatastudio.lt
Vilniaus g. 35, Vilnius