UX tyrimais ir analize paremti web
sprendimai, kurie padeda verslui augti.

Studio

Vata Studio komanda yra išskirtinė tuo, kad iš tiesų norime padėti Jums augti. DAUG žinome apie verslą, marketingo strategijas ir greitą verslo augimą. Mylime Inbound marketingą ir galime Jus supažindinti su naujomis galimybėmis.

Istorija

Vata Studio komanda susikūrė 2011 metais, kai jos įkūrėjai Eimantas ir Paulius susitiko dirbdami toje pačioje kompanijoje. Sutapo požiūris, o svarbiausia noras kurti dalykus kurie keistų internetą. Visada judėti į priekį ir siekti aukštesnio rezultato.
Nuo to gimė pavadinimas „Vata Studio“, Vata (tariama Váta) pagal ajuverda – judėjimo energija, mes tikime jog tiek versle tiek gyvenime, jei nejudate į priekį, vadinasi judate atgal.

Nors dirbame tiek su tarptautinėmis kompanijomis, tiek su Lietuvos rinka, galime padėti ne visiems. Mūsų sprendimai skirti tiems, kas supranta jog tai investicija, jog kuriame įrankį Jūsų verslo tikslams pasiekti, ir neapsiimame projektais kuriems reikia „tiesiog“ puslapio, be tikslo, kuris niekada niekam nebus įdomus, bei supranta, jog pigiai, greitai ir gerai nebūna.

Esame premium klasės sprendimus teikianti agentūra. Mūsų klientas – jau esami verslai, kurie žino ko jiems reikia, turi aiškią veiklos kryptį ir viziją, o svarbiausia yra pasiryžę kartu siekti sėkmingų rezultatų.

2015 metais Vata Studio sujungė pajėgas su tarptautine performance marketingo agentūra Clickverta. Clickverta padeda B2B verslams susikurti rinkodaros sistemas, kurios leidžia sumažinti išlaidas ir stabiliai didinti (ir prognozuoti) pelną.

 

Keletas mūsų klientų:

Vata Studio Klientai
Vata Studio Klientai
Vata Studio Klientai
Vata Studio Klientai
Vata Studio Klientai
Komanda:
Web Programuotojas Vata Studio

Eimantas Kazėnas

Web Programuotojas / Partneris

UX Dizaineris Vata Studio

Paulius Ūsas

UX/UI Dizaineris / Partneris

Partneris Vata Studio

James Downton

Rinkodaros Konsultantas / Partneris

Dizainere Vata Studio

Vita Drabulytė

Dizainerė

Pardavimu vadovas Vata Studio

Vilius Klimašauskas

Inbound Marketing Specialistas

Nemokama
30 min. konsultacija

Registruotis

Vata Studio

Savo žiniomis ir patirtimi padedame verslui augti. Kuriame sprendimus kurie padeda mūsų klientams gauti daugiau klientų.info@vatastudio.lt
Vilniaus g. 35, Vilnius